Tılsım’la başladığım nefes seansları artık vazgeçilmezim oldu. Onun yüksek enerjisi, farkındalığı, öğretileri ve yönlendirmeleri ile hayatım bambaşka bir yola girdi. Sadece nefes alarak harika deneyimlerle yüzleştim. Tılsım’ın dostu olmaktan ve bu yolda ona eşlik ediyor olmaktan çok mutluyum.

Setenay Caka

Ben Pi miyim? Bengal kaplanıyla kayıktayım. Zifiri karanlık. Su sakince. Arkamda Bengal kaplanı. Sabah olacak. Sabah olacak. Sabah olacak. Sabah olmuyor. Çok karanlık. Korkuyorum. Hayır, korkmuyorum. Korkacak ne var şu an? Sabah olacaksa, neden korkayım? Sabah uzun, gecenin sabaha dönen hali kısa. Doğanın kanunu bu, aydınlıktan önce karanlık olur. Sıradaki aydınlıksa, neden üzüleyim. Kim için? Onun için mi? Kendim için mi? Ne için? Neden korkayım, hep dediğim gibi “nefes alamıyorum” mu diyeceğim. Ama ben nefes alıyorum. NEFES ALIYORUM. Nefes alıyorum, şu anda nefes alıyorum. Başkası için nefes alamam. Aldığım nefes tek bir kişi için, o da ben. Geçmişte nefes alamam, bir tek şu anda nefes alabilirim. Nefes alıyorum.

İrem Hacalaki

Somut olmayana inanmakta çok dirençli olan birisi olarak, bugüne kadar, kabul görmüş bir çok uygulama ve ruhsal rahatlama yöntemlerine burun kıvırdığımı itiraf etmeliyim. Nasıl bir şeymiş diye sırf meraktan katıldığım bu tür aktivitelerin ikinci bir seansı benim için hiç zaman olmadı. Taki bir gün yolum TILSIM hanımın yapmış olduğu NEFES terapisi ile kesişene kadar. Daha ilk seansta beni sarıp sarmalayan muhteşem bir deneyimin içinde olduğumu hissettim. Ve dolayısıyla her hafta düzenli olarak seanslara katılmaya başladım. Hissettiğimi anlatmak için kullanabileceğim en doğru cümle sanırım ‘’ruhen ve fiziken senkronize bir şekilde yenilenmeyi ve gülümsemeyi keşif’’ olsa gerek. Tılsım hanımın konuya hakimiyeti de deneyimi fazlasıyla değerli kılıyor. Kısacası kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum

Sevim Türkşen

Tılsım’dan nefes almam 2014 Mayıs ayında Özdere’de gittiğim nefes kampına denk düşer. Tüm koçlar kendini tanıtırken kendini nasıl anlattığını anımsıyorum. Ama sonrasında kendimize koç seçmemiz istendiğinde onu çok da bilinçli seçmedim. Zaten hayatımızda büyük dönüşümleri yaratan seçimlerimiz çok da bilinçli olmuyor, öyle değil mi? O kampa gidiş nedenim olan duygusal blokajlarım kafamda çok netti. Ancak Tılsım’la çalışırken fark ettim ki transformal nefes sadece nefesi alanı değil, onu yönlendireni de değiştirebilen bir deneyim. Gerçekten çok şefkatli, açık sözlü, beraber çalışılması çok keyifli birisini bulmuştum. Sonrasında da başka bir transformal nefes koçuna gitmeye hiç gereksinim duymadım. Çünkü bu seanslarda çalıştığımız kişiye içimizi de açık kalplilikle açabilecek kadar inanmamız gerekiyor.

Nefes deneyimimden de kısaca bahsetmem gerekirse, belki en vurucu anımı yazmam lazım. Babamı geçen yaz kaybettikten sonra bir süre hiç uyuyamadım. Bir gün Tılsım’a nefese gittim ve seans bittikten sonra günlerce uyuyamadığım ölçüde rahat ve huzurlu uyudum. Bunun mantıklı bir cevabı, o nefeste ne değişti de uyuyabildiğimin yanıtı gerçekten ben de yok. Transformal nefes her neyi dönüştürüyorsa fiziksel olarak kendimizi daha canlı hissetmemizin yanında, ruhsal ve duygusal olarak da içte bir şeyleri iyileştiriyor. Düzenli olarak yapıldığında ise içerideki dünya değişiyor ve bu dışarıdaki deneyimleri de değiştiriyor. Sanırım nasıl bir mucizeden bahsettiğimi anlayabilmeniz için önce bunu deneyimlemeniz gerekiyor. Herkesin kendi yolculuğunda kendisinin en mutlu, en sevgi dolu ve en iyi versiyonunu bulabilmesi dileklerimle…

Didem Bayazıt